HAKKIMIZDA
BOLEM ELEKTRIK Elektronik Sanayi Ticaret Ltd. Şti., elektrik ve elektronik sektöründe faaliyet göstermek üzere 1998 yili ocak ayinda kurulmuştur. İzmir Yenişehir-Gıda Çarşısı’nda faaliyetine baslayan BOLEM ELEKTRİK, hedef kitlesi olarak sanayi kuruluşlarını, yüklenicileri ve malzeme satıcılarını belirlemiş ve bu amaca uygun olarak bayiliklerini ve satış kadrosunu oluşturmuştur.

BOLEM ELEKTRIK, elektrik enerjisinin üretimi, dağıtımı ve kullanımı sürecinde gereksinim duyulan tüm alçak ve orta gerilim malzemeleri ile harici ve dahili aydinlatma, otomasyon, zayıf akım ürünlerinde sektörün kaliteli markalari ve üreticileri ile birlikte hizmet üretmektedir.

İlişkilerinde güven ve sürekliliği ilke edinmiş bir anlayışla 21 yılını tamamlamak üzere olan BOLEM ELEKTRIK, bu süreçte İzmir’den ülkenin dört bir yanina hizmet vermek üzere alt yapisini güçlendirmeye devam etmektedir.

Bugüne kadar bizlere güvenen ve destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ediyor, sizleri de aramızda görmeyi bekliyoruz.
 
 
Ana Sayfa  |  Hakkimizda  |  Fiyat Listeleri  |  Online Siparis  |  Markalar |  İletişim Bilgileri

Tüm hakki saklidir © 2009 BOLEM ELEKTRIK ELEKTRONIK

BOLEM ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
1203/9 sok.no 3-I Karahasan Atlı İş Merkezi
Yenişehir / İZMİR
Tel :0-232 469 95 95 ( Pbx )
Fax :0-232 469 78 69
E-mail : bolem@bolemelk.com